Houpačky pro malé i velké

Houpačky pro malé i velké slouží jako skvělá atrakce, která nabízí dostatek odreagování a fantastické zábavy. Děti si na nich vybijí svoji přebytečnou energie, zato dospělí se na malý okamžik zbaví běžných všedních starostí. V jejich nabídce seženete houpací sítě, znamenité pružinové houpačky, jednoduché plastové modely, větší zahradní houpačky či komfortní modely, které poskytují maximální pohodlí.

Houpací sítě jsou stále oblíbené, neboť nabízí příjemnou relaxaci jak v interiéru, tak v exteriéru. Ve skutečnosti se člení do dvou kategorií. V první kategorii najdete klasické houpací sítě a druhé kategorie jsou umístěny houpací sítě se stabilní tyčí.

Jednoduché houpací modely jsou k dostání v podobě houpacího sedátka s bezpečnostními prvky, plastových kruhů, dřevěného či plastového prkénka.

Větší zahradní houpačky jsou vyrobeny z pevné konstrukce, na které je zavěšen provazový žebřík, otočný disk a speciální sedák.

Zahradní houpačky pro dospělé mají bytelný ocelový či dřevěný rám a disponují pohodlným sedák a originální stínící střechou.

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*