Odrážedla pro nejmenší

Pokud nevíte, co dáte vašemu potomku k narozeninám, vyzkoušejte veselá odrážedla, jako jsou plastové koloběžky, odrážedla v podobě menší či větší motorky. Dětem můžete pořídit i jiné skvělé modely a zábavné hračky.

Odrážedla jsou v podstatě speciální kola, na kterých se děti naučí jezdit dočista samy. Jsou opatřeny pevnou kostrou a nedisponují žádnými šlapátky, pedály, řetězy či postraními kolečky. Zato mají prostorné sedátko a pevné řídítka. Některé modely jsou vybaveny plastovým rámem, který se hodí spíše pro ty nejmenší děti. Jiné odrážedla jsou vybaveny hliníkovou konstrukcí, ruční brzdou na zadním kole, nafukovacími koly, vertikálně stavitelnými řídítky a sedlem. Jejich nosnost se pohybuje okolo 30-36 kg.

Velmi oblíbené jsou také stylové motokáry s ergonomickými prvky, moderní odstrkovadla v podobě modrého, červeného či růžového autíčka. Starším dětem můžete darovat nejen dětské čtyřkolky s automatickou převodovkou, čtyřkolky s dálkovým ovládáním, modely s novou robustní konstrukcí, ale i mini modely dirtbike.

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*